Senior Manager w KPMG Advisory i wykładowca akademicki, posiada kilkunastoletnie doświadczenie consultingowe, które zdobywał m.in w Polsce, USA, Singapurze, Indiach, Chinach, Kazachstanie czy Arabii Saudyjskiej.

Igor specjalizuje się w budowaniu efektywnych organizacji poprzez tworzenie i wdrażanie modeli operacyjnych dla funkcji Supply Chain i Finansów. Ekspert w obszarze integracji grup kapitłowych po fuzjach i przejęciach; optymalizacji i dygitalizacji procesów; oraz wdrażania analityki biznesowej.

W swojej pracy koncentruje się na tworzeniu rozwiązań zorientowanych na klienta.

Igor realizował projekty dla globalnych liderów branży lotniczej, transportowej, technologicznej, chemicznej, pharma i automotive oraz w ramach konsorcjów dla Unii Europejskiej.

Igor zarządzał zarówno małymi zwinnymi zespołami konsultantów jak i kilkusetosobowymi zespołami klienta jako interim manager. Podczas jednej z największych fuzji korporacyjnych na świecie prowadził ponad dwustuosobowy team O2C w Europie i USA.

 

Absolwent CEMS MIM Università Bocconi, stypendysta Singapore Management University, absolwent MBA Hult International Business School.